Mehruyan | En Moda Tesettür Giyim Ürünleri

  • Sepetiniz boş!

2020 Yılında En Çok Tercih Edilen 10 Tesettür Elbise Modeli
2020 Yılında En Çok Tercih Edilen 10 Tesettür Elbise Modeli

Elbiseden, tuniğe, tunikten eteklere bir çok ürün 2020 tarihinde yeniden tasarlandı. Her insanı moda etkiliyor. Şık bir giyim, harika görünmek her kadının hakkı! Tesettür elbiseler, her zaman yeni tasarımları ile ön plana çıkan giyim modelidir.  2020 tarihinde ise dergilerden ve internetten yapılan araştırmalarda bu yılın daha çok iddaalı şekilde geleceği düşünülüyor. 2020 yılının 10 popüler tesettür elbisesini sizler için araştırdık. 2020 yılının 10 popüler tesettür elbisesi ile kendinize farklı bir hava katabilirsiniz. Tamamen özel seçim olan bu elbiseler, özel günler için idealdir. Nişa, kına ve ya herhangi özel günde bu elbiseler ile ön plana çıkabilirsiniz. 2020 yılının 10 popüler tesettür elbisesi;


Amine Hüma - Nermin Elbise Siyah

Sadeliğin ve zerafetin en güzel örneği olan bu elibse modeli, özel günlerde zerafetinizi ve güzelliğinizi ön plana çıkartacaktır. Özellikle nişan ve kına gibi etkinliklere gitmeniz gerekiyorsa, bu elbise modeli sizler için idealdir. Amine Hüma - Nermin Elbisesinde kullanılan Kumaş özelliği %100 ithal fransız şifon ve Sandy Kumaştır.  Bu elbise modeli 4 mevsim giyilebilir.


Pınar Şems - Dantel Pelerinli Elbise İndigo

Özel Günlerin vazgeçilmesi haline gelen bu elbise modeli, sadeliğin simgesi haline gelmiştir. Bu elbise modeli 2020 tarihinde en çok tutulan elbise modelleri arasındadır. Zayıf apıya sahip sahip insanların üzerinde şık duran bir modeldir. Özel günler için tercih edebilirsiniz. Özel günlerde zerafetinizi ön plana çıkartır.


Pınar Şems - Eteği Fırfırlı Elbise Hardal

Hardal rengi ile farklı bir görünüm kazandıran bu elbise modeli, tesettürüne önem veren kişilerin en çok tercih ettiği modeller arasındadır. Fırfırlı eteği ile, tamamen farklı bir görüntü kazandırır. Özel günler hariç, istediğiniz zaman giyebilirsiniz bu modeli.


Ranazenn - Beste Elbise Mürdüm

Tamamen özel üretim olan bu elbise modeli tesettür giyimde en çok tercih edilen elbise modelleri arasında yerini almaktadır. Bu elbise modeli, diğer tesettür elbise modellerine nazaran daha çok zarif bir görünüm vermektedir. Fazla koyu olmayan rengi ile farklı bir hava katıyor. Özel günlerde tercih edilen tesettür elbiseleri arasında yerini korumaktadır. 


Nurgül Çakır - Reyyan Elbise Mürdüm

Rengiinin fazla koyu olmaması ile en çok tercih edilen tesettür modelleri arasındadır. Bu elbiseye uygun eşarp seçerek, kendinize özgün bir hava katabilirsiniz. Mürdüm rengi, bir çok ten rengine uyumluluk sağlar. Bu modelde, %50 polyester ve %50 Viskon kullanılmıştır. Bu sebepten ötürü, rahatlık ön plandadır. Mürdüm rengi her insanın beğenisini toplar, fazla göze batmaz. Bu elbise modeline uygun eşarp ve ayakkabı tercihi elbisenizin daha şık görünmesine sebep olacaktır!


Amine Hüma - Papatya Elbise Siyah

Günümüz moda dünyasında bayanlar her zaman daha farklı desenler arar dururlar. Fakat, Düz kesim ürünler insanları ön plana çıkartır. Sade tasarımı ile tasarlanmış bu model,  her insanın beğenisini toplayan modeller arasındadır.  Tamamen düz kesim olması ile, sade ve rahatlığı ön plana çıkartır bu model. Giyimine dikkat eden bayanların en çok tercih ettiği elbise modelleri arasında yer alır. Bu model, bayanların daha rahat hareket etmesini sağlar. 


Azra Özer - Dantel Elbise Ekru

Her genç kızın üzerinde gayet şık duran bu elbise modeli, tammaen özel üretimdir. Sadeliğini yansıtmak isteyen hanımların en çok tercih ettiği modeller arasında yer alır.Tek renkten oluşması ile göze hitap eden bu elbise modeli, farklı aksesuarlar ile süslendirilebilir. Beyaz modeli, her ten rengine uyum sağlar. Takılar, ayakkabılar ve diğer aksesuarlar ile çok daha iyi uyum sağlayabilirsiniz. Girdiğiniz her ortamda ise sadeliğinizi ve zerafetinizi ön plana çıkartmanıze sebep olur bu elbise modeli.


Al-Marah - Derin Elbise Pudra

Her insanın beğenisini toplayan bu elbise modeli, dayanıklı dantel kumaşı ile farklı bir ahenk uyandırmıştır. Bu elbise modelinde bayanlar en çok aynı renklere uygun eşarp seçiminde seçici olurlar. Bu uyum Al-Marah Derin Elbise Pudra elbisesi tamamen uyum içerisinde belirgin eder. Tamamen özgür ve dalgalı bir görüntüsü ile sosyal yaşamınıza farklılık katacaktır. Dantelli olması, nişan ve kına günlerinde tercih önceliğidir. Ürün üzerinde saten kumaş kemerde bulunmaktadır.


Nurgül Çakır - Afra Abiye Turuncu

Tesettür giyimde en çok renk uyumu önemlidir. Önemli olan sizlere yakışan renk ve elbise modelinin birbiriyle uyumlu olmasıdır. Tüm ten rengine uyumlu olan Nurgül Çakır Afra Abiye Turuncu elbise modeli, her bayanı daha şık göstermektedir. Giyeceğiniz siyah eşarp ile bu elbise modeli tam uyum sağlayacaktır. Özel günlerde, nişan ve kına gibi günlerde tercih edilerek sizlerde belirgin bir giyime sahip olabilirsiniz. Siyah düğmeleri de elbiseye farklı bir hava katmaktadır.


Amine Hüma - Lara Simli Kadife Elbise Petrol

2020 tarihinde en güzel tesettür elbise modelleri arasında yerini korumaktadır. Bu elbise modelinde renkler tamamen uyumludur. Kadife kullanımı ile esnek elbise modelidir. Siyah tonlarına yakın olan bu elbise modeli şıklığın ve zerafetin en önemli göstergesi olacaktır. Bakımına ve giyimine özenen bayanlar, siyah renk tonları ile güzelliğine güzellik katacaktır.